Program 2012

Napisao/la lloydsceo on . Posted in Main menu - CRO

01.07. - 31.08.12´

- - - SRPANJ - - -

1. SRPNJA
Otvorenje Labin Art Republike

01. srpnja 00:00
Laser show
Ispred Narodnog muzeja
01. srpnja 00:30
Koncert Atomsko sklonište
Kod špine



5. SRPNJA – 07. SRPNJA
Festival Labin Jazz Republika

05. srpnja 21:30
mEmenTo Rijeka
Kod špine
05. srpnja 23:30
Salty Tails
Titov trg
06. srpnja 21:30
Tamara Obrovac i Matija Dedić
Kod špine
06. srpnja 23:30
Spart Jazz
Stari trg
07. srpnja 21:30
Dina Rizvić & Big Band Požega
Kod špine



12. SRPNJA
Noć kazališta

12. srpnja 20:00
Kazališna predstava za djecu "Pčelice, pazi"
Kazalište Don Hihot Ivanić Grad
Fortica
12. srpnja 21.30
Kazališna predstava "Stilske vježbe"
Kazalište Planet Art Zagreb
Kod špine



14. SRPNJA
6. Susret klapa

14. srpnja 21:00
6. Susret klapa
Titov trg



19. SRPNJA – 21. SRPNJA
Festival Stand up komedije Panč Labin

19. srpnja 21:30
Večer amatera
voditelj Marina Orsag
Kod špine
20. srpnja 21:30
Stand up komedija
Tin Sedlar, Perica Jerković, Tihomir Paravina, Aleks Curać Šarić, Tin Vodopivec, Domagoj Pintarić, Zlatan Zuhrić Zuhra
Kod špine
21. srpnja 21:30
Stand up komedija
Goran Vugrinec, Andrea Andrassy, Goran Furjan, Vlatko Štampar i Srđan Dinčić
Kod špine



26. SRPNJA
Reggae/ska koncert

26.srpnja 21:30
PleSKA
Kod špine

 

- - - KOLOVOZ - - -


02. KOLOVOZ
Postolar Tripper

02. kolovoz 21:30
Postolar Tripper
Kod špine



09. KOLOVOZ
Rock koncert Los Explosivos (Meksiko)

09. kolovoz 21:30
Rock koncert Los Explosivos (Meksiko)
Kod špine



16. KOLOVOZ
Večer mjuzikla "Jalta, Jalta"

16. kolovoz 21:30
Večer mjuzikla "Jalta, Jalta"
Kod špine



17. KOLOVOZA - 30. KOLOVOZA
Festival TransArt 2012. "L.A.E. FOREWER"

17. kolovoza 21:00
Otvorenje foto-instalacije "L.A.E. 1992 – 2012"
Narodni muzej
18. kolovoza 21:00
Cinetrip (HU) – cjelovečernji audio-vizualni performance
Fortica
21. kolovoza 21:00
Thomas Jelinek (AT) video instalacija
Titov trg
23. kolovoza 21:00
Performance AIKO / Kazuko Kurosaki (J/AT) / Franz Hautzinger (AT)
Kod špine
23. kolovoza 22:00
Koncert Jorge Louis Chiong i Thomas Wagensommerer (AT)
Stari trg
30. kolovoza 21:00
Laserska instalacija "L.A.E. FOREWER" by L.A.E. /Metal Guru (HR)
Stari trg



30. KOLOVOZA
Rock koncert The Orange Strips

30. kolovoza 21:00
Rock koncert The Orange Strips
Kod špine



01. SRPNJA – 31. KOLOVOZA
Art kolonija – izložbe mladih autora

01. srpnja
Gloria Blazinsek (fotografije) Venecija, Italija
Crkvica Sv. Stjepana
11. srpnja
Manuela Alberti (fotografije) Labin
Crkvica Sv. Stjepana
21. srpnja
Eni Jukopila (skulpture) Koromačno
Crkvica Sv. Stjepana
01. kolovoza
Jelena Batelić (slike) Labin
Crkvica Sv. Stjepana
20. kolovoza
Margareta Geci (slike) Varaždin
Crkvica Sv. Stjepana

 

+ OFF PROGRAM

16. SRPNJA – 18. SRPNJA
Radionice Stand Up Komedije

16. - 18. srpnja
Radionice Stand Up Komedije
Malo kazalište - Stari grad



22. SRPNJA
Solarno kino pod zvijezdama

22. srpnja 21:30
Solarno kino pod zvijezdama
Amfiteatar - Stari grad



29. SRPNJA
Koncert Gradskog orkestra Labin

29. srpnja 21:30
Koncert Gradskog orkestra Labin
Titov trg - Stari grad



03. KOLOVOZA - 05. KOLOVOZA
Festival vizualnog kazališta

03. - 05. kolovoza
Festival vizualnog kazališta
Malo kazalište
Kod špine



12. KOLOVOZA
Koncert Gradskog orkestra Labin

12. kolovoza 21:30
Koncert Gradskog orkestra Labin
Titov trg - Stari grad



04. SRPNJA - 26. KOLOVOZA
Klasično ljeto

04. srpnja 21:00
Od Verdija do Wagnera
Estera Pilj – dramski sopran (HR)
Ivan Pernicki – glasovir (HR)
Crkva Rođenja Blažene Djevice Marije
11. srpnja 21:00
Duo Harmos
Paola Radin – flauta (HR)
Josip Nemet – harmonika (HR)
Crkva Rođenja Blažene Djevice Marije
18. srpnja 21:00
Magic Music
Teresa Kaban – glasovir (PL)
Henryk Blazej – flauta (PL)
Crkva Rođenja Blažene Djevice Marije
28. srpnja 21:00
Koncert renesansne glazbe
Ansambl Marco Polo (HR)
Crkva Rođenja Blažene Djevice Marije
07. kolovoza 21:00
Večer meksičke glazbe
Katja Markotić – mezzosopran (HR)
Krešimir Popović – glasovir (HR)
Crkva Rođenja Blažene Djevice Marije
16. kolovoza 21:00
Musica pianoforte di Francesco Taskayali
Francesco Taskayali – glasovir (IT)
Crkva Rođenja Blažene Djevice Marije
23. kolovoza 21:00
Glasovirom kroz vrijeme
Vitomir Ivanjek – glasovir (HR)
Crkva Rođenja Blažene Djevice Marije
26. kolovoza 21:00
Koncert Gradskog orkestra Labina
Crkva Rođenja Blažene Djevice Marije

 

- - - NOĆNI RAZGLED GRADA - - -

04. SRPNJA - 31. KOLOVOZA
Svakoga utorka u Srpnju i Kolovozu

01. srpnja - 31.kolovoza 21:30
Noćni razgled grada
Mjesto okupljanja - Turistički info punkt u strom gradu



OVDJE MOŽETE PREUZETI PROGRAM DOGAĐANJA U PDF-u