Program 2013

SVEČANOST OTVORENJA 11. Labin Art Republike & 28 Star Labin

30. 06. Nedjelja

22:30 Špina

Koncert Predraga Ljune/ Vaanka Schkvare / Nicole Vidak i Luka Načinović

23:30 Torion

Ceremonija podizanja zastave EU
----------------------------

JAZZ FESTIVAL

04. 07. Četvrtak

21:30 Špina

◥ DENIS JAZZ QUARTET (HR/IT)

23:00 Titov trg

◥ ALBA&LEO DUO (HR)

05. 07. Petak

21:30 Špina

◥ MARKO TOLJA & OLJA'ZZ QUARTET (HR) special guest star: DINA RIZVIĆ

23:00 Stari trg

◥ CHOCOLATE DISASTER QUARTET (HR/AT/DE)

06. 07. Subota

21:30 Špina

◥ BLACK COFFEE (HR)
----------------------------

KLASIČNO LJETO

Labin Stari grad, Crkva Rođenja Marijinog
21:00

03.07. Srijeda

OD BEETHOVENA DO DEBUSSYJA
Ana Zečić Jeffers – glasovir(HR)

08. 07. Petak

DUO UKRAJINA
Bedzis Olena – bandura, Roman Tkach – harmonika (UA)

17.07. Srijeda

TRIO CRISÓSTOMO
Krešimir Marmilić – violina, Matija Štajcar – violončelo, Biserka Krčelić – harfa (HR)

24.07. Srijeda

SINTEZA KLARINETA I GLASOVIRA
Toni Kranjac – klarinet, Hrvoje Puškarić – glasovir (HR)

31.07. Srijeda

VEČER GITARE
Viktor Vidović – gitara (HR)

07.08. Srijeda

ZAGREBAČKI PUHAČKI TRIO
Dario Golčić – oboa,
Domagoj Pavlović – klarinet, Žarko Perišić – fagot (HR)

14.08. Srijeda

VEČER S DVA GLASOVIRA "ISTRIAPHONIC ORHESTRA"
Ana Zečić Jeffers – glasovir, Melita Lasek – glasovir
Denis Modrušan – dirigent (HR)

21.08. Srijeda

GLAZBA ZA SRCE I DUŠU
Vitomir Ivanjek – glasovir (HR)

28.08. Srijeda

EUROPSKA ZBORSKA INSTRUMENTALNA GLAZBA KROZ PET STOLJEĆA
Komorni zbor
Nirse Gonzales – gitara, Dominikus Burghardt – dirigent (DE)

31.08. Srijeda

Gradski orkestar Labin
----------------------------

ART KOLONIJA

Crkvica Sv. Stjepana
21:00

08. - 14.07.2013.

NADJA JOVANOVIĆ "Somnabulism" (Zagreb)

15. - 21.07.2013.

MERI FILES "Not (un)titled" (Labin)

22. - 28.07.2013.

TIHOMIR RAZUM "Oblici i prostor" (Zagreb)

29.07. - 04.08.2013.

LIDIJA MATULIN "Šuma ili kako smo ležali u travi" (Čakovec)

05. - 11.08.2013.

MAJA HAMZIĆ "Terminal Bršica" (Labin)

19. - 25.08.2013.

SAMANTA HAMZIĆ "Chromanticdolls" (Labin)

26.08. - 01.09.2013.

MARIJA KAJAPI ''Pingvinalije - život pingvina u stripu'' (Rijeka)
----------------------------

LJETNA SCENA

11. 07. Četvrtak

21:00 Špina

"IZGUBLJENA PRIČA – IVICA I MARICA"
lutkarska predstava za djecu

18. 07. Četvrtak

21:30 Špina

STAND UP KOMEDIJA

08. 08. Četvrtak

21:30 Špina

"CABAres,CABArei"
komedija, glumi: Zijah Sokolović

22. 08. Četvrtak

20:00 Špina

"VLAŠKA POSLA"
komedija, glume: Jadranka E. Bavčević, Ana Gruica, Matea Elezović
----------------------------

GLAZBENE VEČERI

25. 07. Četvrtak

21:30 Špina

"BELFAST FOOD"
rock koncert

15. 08. Četvrtak

21:00 Špina

"JA LJUBIM….LABIN"
Sandra Bagarić sopran
Darko Domitrović klavir
koncert

29. 08. Četvrtak

21:00 Špina

"ŠĆIKE"- etno skupina
----------------------------

SCENSKI SPEKTAKLI

13. 07. Subota

21:00 Stari grad

7. SUSRET KLAPA LABIN

01. 08. Četvrtak

20:00 Stari grad

"USKOČKA BITKA"
----------------------------

LJETNO KINO

Špina / Utorkom

21:15

16.07. / 23.07. / 30.07. 06.08. / 13.08.

20:30

20.08. / 27.08.


----------------------------

NOĆNI RAZGLED GRADA

Svakog utorka
21:30

Upoznajte povijest starog grada ispričanu kroz legende, priče i događaje, uz stručno vodstvo. Polazak u 21:30 sati ispred Info punkta u starom gradu, završetak obilaska je u 23:00 sata.


----------------------------

+ OFF PROGRAM

12.07. Petak

21:00 Špina

GRANDMASTER E , TRI KRALJA
koncert

20.07. Subota

21:30 Amfiteatar

Solarno kino

21. 07. Nedjelja

21:00 Titov trg

Friary Guildford Brass Band(UK)
koncert

26.07. Petak

21:30 Špina

ALEN BRENTINI
koncert

28.07. Nedjelja

21:00 Titov trg

Gradski orkestar Labin

09.08. Petak

21:30 Špina

DELTA BLUES GANG
koncert

11.08. Nedjelja

21:00 Titov trg

Koncert Gradskog orkestra Labin

23.08. Petak

21:00 Špina

OBRAZOVNI PROGRAM
koncert
----------------------------

Organizator zadržava pravo izmjene programa